HAKKIMIZDA

Firmamız, bağlantı elemanları sektöründe markaların ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamak adına, 1992 yılında makine endüstrisi alanında uzman 2 ortak tarafından Sistem Cıvata olarak kurulmuştur. İstanbul’da hizmete başlayan Sistem Cıvata, kısa sürede Türkiye’nin dört bir yanına toptan ve perakende ürün satışı yaparak pazardaki kalesini sağlam bir şekilde inşa etmiştir.


Sektörün beklentileri doğrultusunda her zaman büyümeye devam eden Sistem Cıvata, bir çok fabrikaya da hizmet vermeye devam ediyor. 


Ayrıca Sistem Cıvata, ithalat tarafını da güçlendirmek adına kendi üretimi olan perçin, somunlu perçin, kaynak saplama, captive saplama, paslanmaz cıvata, çelik cıvata, hırdavat ve bunların uygulamasında kullanılan mekanik/havalı aletleri, teknik servis ve bakım hizmetleri de sunarak 2016 yılında Ayge Bağlantı Elemanları Teknik Hırdavat San. Tic. Ltd. Şti.’ni kurarak gücüne güç katmıştır.


Ürünlerimizle uluslararası pazarda ülkemizi temsil etmeyi kendimize görev edindiğimiz bu yolda; genç, dinamik ve işinde uzman ekibimizi her geçen gün büyüterek, 28 yıllık tecrübemiz ile yürümeye devam ediyoruz.