HAKKIMIZDA

Firmamız, bağlantı elemanları sektöründe markaların ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamak adına, 1992 yılında makine endüstrisi alanında uzman 2 ortak tarafından Sistem Cıvata olarak kurulmuştur. İstanbul’da hizmete başlayan Sistem Cıvata, kısa sürede Türkiye’nin dört bir yanına toptan ve perakende ürün satışı yaparak pazardaki kalesini sağlam bir şekilde inşa etmiştir.


Sektörün beklentileri doğrultusunda her zaman büyümeye devam eden Sistem Cıvata, bir çok fabrikayada hizmet vermeye devam ediyor. Bu topraklardan kazandığımızı yine bu topraklara kazandırmak ilkesiyle ve ülkemize olan vefamızı göstermek için AR-GE çalışmalarına hız veren Sistem Cıvata, ürün yelpazesini genişletmeyi hedefleyerek 2009 yılında Hatve Vida ve Cıvata San.Tic. Ltd. Şti.‘ni kurmuştur.

Böylece kaliteli ürünlerini iş ortaklarıyla buluşturarak bağlantı elemanları sektöründe lider firma haline gelmeyi başarmıştır.


Ayrıca Sistem Cıvata, ithalat tarafınıda güçlendirmek adına kendi üretimi olan perçin, somunlu perçin, kaynak saplama, captive saplama, paslanmaz cıvata, çelik cıvata, hırdavat ve bunların uygulamasında kullanılan mekanik/havalı aletleri, teknik servis ve bakım hizmetleride sunarak 2016 yılında Ayge Bağlantı Elemanları Teknik Hırdavat San. Tic. Ltd. Şti.’ni kurarak gücüne güç katmıştır.


Ürünlerimizle uluslararası pazarda ülkemizi temsil etmeyi kendimize görev edindiğimiz bu yolda; genç, dinamik ve işinde uzman ekibimizi her geçen gün büyüterek, 28 yıllık tecrübemiz ile yürümeye devam ediyoruz.